SPARTAN GRUDYNIA WIELKA - strona nieoficjalna

  • Komentarze, propozycje ulepszenia, krytyka lub wszelkie informacje na spartan-grudynia@wp.pl lub nr. GG 10061034
  •        
Strona klubowa

Kalendarium

25

08-2016

czwartek

26

08-2016

piątek

27

08-2016

sobota

28

08-2016

niedziela

25 urodziny obchodzi Adam Witek

29

08-2016

pon.

30

08-2016

wtorek

31

08-2016

środa

Ostatnie spotkanie

Śląsk Reńska Wieś 0:11 SPARTAN GRUDYNIA
2016-07-30, 17:00:00
Estadio De Spartano
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyniki

Mecze sparingowe
Śląsk Reńska Wieś 0:11 SPARTAN GRUDYNIA

Logowanie

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
LZS Rzepce - LZS Rozkochów
Rolnik II Biedrzychowice - Sparta Zawiszyce
Benfica Klisino - LZS Zawada
Victoria Pomorzowice - Stal Grobniki
LZS Stare Kotkowice - LZS Olbrachcice
LZS II Lisięcice - SPARTAN GRUDYNIA

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-09-04 LZS Rzepce LZS Rozkochów 16:30
2016-09-04 Rolnik II Biedrzychowice Sparta Zawiszyce 16:30
2016-09-04 Benfica Klisino LZS Zawada 16:30
2016-09-04 Victoria Pomorzowice Stal Grobniki 16:30
2016-09-04 LZS Stare Kotkowice LZS Olbrachcice 16:30
2016-09-04 LZS II Lisięcice SPARTAN GRUDYNIA 16:30
2016-09-11 LZS Rozkochów SPARTAN GRUDYNIA 16:00
2016-09-11 LZS Olbrachcice LZS II Lisięcice 16:00
2016-09-11 Stal Grobniki LZS Stare Kotkowice 16:00
2016-09-11 LZS Zawada Victoria Pomorzowice 16:00
2016-09-11 Sparta Zawiszyce Benfica Klisino 16:00
2016-09-11 LZS Rzepce Rolnik II Biedrzychowice 16:00
2016-09-18 Rolnik II Biedrzychowice LZS Rozkochów 17:00
2016-09-18 Benfica Klisino LZS Rzepce 17:00
2016-09-18 Victoria Pomorzowice Sparta Zawiszyce 17:00
2016-09-18 LZS Stare Kotkowice LZS Zawada 17:00
2016-09-18 LZS II Lisięcice Stal Grobniki 17:00
2016-09-18 SPARTAN GRUDYNIA LZS Olbrachcice 17:00
2016-09-25 LZS Rozkochów LZS Olbrachcice 15:00
2016-09-25 Stal Grobniki SPARTAN GRUDYNIA 15:00
2016-09-25 LZS Zawada LZS II Lisięcice 15:00
2016-09-25 Sparta Zawiszyce LZS Stare Kotkowice 15:00
2016-09-25 LZS Rzepce Victoria Pomorzowice 15:00
2016-09-25 Rolnik II Biedrzychowice Benfica Klisino 15:00
2016-10-02 Benfica Klisino LZS Rozkochów 15:00
2016-10-02 Victoria Pomorzowice Rolnik II Biedrzychowice 15:00
2016-10-02 LZS Stare Kotkowice LZS Rzepce 15:00
2016-10-02 LZS II Lisięcice Sparta Zawiszyce 15:00
2016-10-02 SPARTAN GRUDYNIA LZS Zawada 15:00
2016-10-02 LZS Olbrachcice Stal Grobniki 15:00
2016-10-09 LZS Rozkochów Stal Grobniki 15:00
2016-10-09 LZS Zawada LZS Olbrachcice 15:00
2016-10-09 Sparta Zawiszyce SPARTAN GRUDYNIA 15:00
2016-10-09 LZS Rzepce LZS II Lisięcice 15:00
2016-10-09 Rolnik II Biedrzychowice LZS Stare Kotkowice 15:00
2016-10-09 Benfica Klisino Victoria Pomorzowice 15:00
2016-10-16 Victoria Pomorzowice LZS Rozkochów 15:00
2016-10-16 LZS Stare Kotkowice Benfica Klisino 15:00
2016-10-16 LZS II Lisięcice Rolnik II Biedrzychowice 15:00
2016-10-16 SPARTAN GRUDYNIA LZS Rzepce 15:00
2016-10-16 LZS Olbrachcice Sparta Zawiszyce 15:00
2016-10-16 Stal Grobniki LZS Zawada 15:00
2016-10-23 LZS Rozkochów LZS Zawada 14:00
2016-10-23 Sparta Zawiszyce Stal Grobniki 14:00
2016-10-23 LZS Rzepce LZS Olbrachcice 14:00
2016-10-23 Rolnik II Biedrzychowice SPARTAN GRUDYNIA 14:00
2016-10-23 Benfica Klisino LZS II Lisięcice 14:00
2016-10-23 Victoria Pomorzowice LZS Stare Kotkowice 14:00
2016-10-30 LZS Stare Kotkowice LZS Rozkochów 13:00
2016-10-30 LZS II Lisięcice Victoria Pomorzowice 13:00
2016-10-30 SPARTAN GRUDYNIA Benfica Klisino 13:00
2016-10-30 LZS Olbrachcice Rolnik II Biedrzychowice 13:00
2016-10-30 Stal Grobniki LZS Rzepce 13:00
2016-10-30 LZS Zawada Sparta Zawiszyce 13:00
10  2016-11-06 LZS Rozkochów Sparta Zawiszyce 13:00
10  2016-11-06 LZS Rzepce LZS Zawada 13:00
10  2016-11-06 Rolnik II Biedrzychowice Stal Grobniki 13:00
10  2016-11-06 Benfica Klisino LZS Olbrachcice 13:00
10  2016-11-06 Victoria Pomorzowice SPARTAN GRUDYNIA 13:00
10  2016-11-06 LZS Stare Kotkowice LZS II Lisięcice 13:00
11  2016-11-13 LZS II Lisięcice LZS Rozkochów 13:00
11  2016-11-13 SPARTAN GRUDYNIA LZS Stare Kotkowice 13:00
11  2016-11-13 LZS Olbrachcice Victoria Pomorzowice 13:00
11  2016-11-13 Stal Grobniki Benfica Klisino 13:00
11  2016-11-13 LZS Zawada Rolnik II Biedrzychowice 13:00
11  2016-11-13 Sparta Zawiszyce LZS Rzepce 13:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-30 Śląsk Reńska Wieś 0:11 SPARTAN GRUDYNIA relacja ›

Najbliższe spotkanie

LZS II Lisięcice   SPARTAN GRUDYNIA
2016-09-04, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 197, wczoraj: 389
ogółem: 1 230 421

statystyki szczegółowe